Hinnad

Noorpaaride pildistamine Tallinna Perekonnaseisuametis

Pildipaketid,

esmafotod on suuruses 10 x 15 cm

  • 10 fotot – 30€
  • 15 fotot – 35 €
  • 20 fotot – 40 €
  • 30 fotot -45€
Lisatellimus
  • 10 x 15 cm – 1.30 €
  • 15 x 21 cm – 2.60 €
  • 20 x 30 cm – 5.80 €
  • pildifail – 3.00 €

NB!

Õnnepalees palume kindlasti olla 20–30 minutit enne tseremoonia algust. Ärge unustage kaasa võtmast passe või ID kaarte, sõrmuseid, pruudikimpu jne. Fototeenuse eest tasutakse kohapeal sularahas. Noorpaaride toas on ilus interjöör ja seal saame korraldada väikese fotosessiooni enne tseremoonia algust. Samas jagatakse Teile infot kuidas tseremoonia ajal anda allkirju, vahetada sõrmuseid jne. Edasi jäädvustab fotograaf tseremoonia ametliku osa Pildile võetakse teie külalised, teie, allkirjade andmine, sõrmuste vahetamine jne. Lõpetuseks fotod õnnitlustest, noorpaarist ja lõpetuseks perepildid ning ühine grupipilt.

SOOVITAME

Digipakett hinnaga 65 €

See pakett  sisaldab endas kõiki pildistatud faile jpg. formaadis ja originaalsuuruses. Failidele on tehtud säri ja värvusparandused. Kunstilisi töötlusi ja paberfotosid digipaket ei sisalda. Töö üleandmine toimub vastavalt kokkuleppele DVD plaadil, interneti vahendusel või teie välisel andmekandjal. Kuna uued nutiseadmed ei oma CD lugejat on failid võimalik kätte saada ka mälupulgal mahuga  16 GB   hinnaga 10€. Võtete arvu ei saa kunagi päris täpselt ette määratleda, kõik sõltub teist ja külaliste arvust jne…


 

Failid tellimuse hinna sisse ei kuulu,
välja ostes kõikide failide hind 37 €.
Originaalfaile säilitatakse 1 aasta.

Pildipakett sisaldab fotosid paberkandjal.
Pakett ei sisalda faile. Need võite hiljem välja osta.

Mida suurema pildipaketi tellite, seda rohkem fotograaf pildistab ja seda suurem piltide valik saab olema teie pildigaleriis, kust fotosid tellite.

Fotod  laetakse üles veebikeskkonda www.pildipood.ee salasõnaga kaitstud galeriisse.

Galerii on aktiivne kolm kuud. Selle aja jooksul võite korduvalt galeriist pilte tellida. Jagage pildigalerii salasõna ka sõpradele ja sugulastele.

Vaata näidisgaleriid siit
http://www.pildipood.ee/album/psa123?