Hinnad

Noorpaaride pildistamine Tallinna Perekonnaseisuametis

Pildipaketid ,

esmafotod suurustel 10 x 15 cm

  • 10 fotot – 30 €
  • 15 fotot – 35 €
  • 20 fotot – 40 €
  • 30 fotot -45 €
Lisatellimus
  • 10 x 15 cm – 1,30 €
  • 15 x 21 cm – 2,60 €
  • 20 x 30 cm – 5,80 €
  • pildifail – 3,00 €

[/ cudazi_column]

NB!

Õnnepalees palume kindlasti olla 20-30 minutit enne tseremoonia algust. Ärge unustage võtke endale passe või ID kaarte, sõrmusi, pruudikimpu jne. Fototeenuse eest tasutakse kohapeal sularahas. Noorpaari toas on ilus interjöör ja pügal, võime korraldada väikese fotosessiooni enne tseremoonia algust. Samas jagatakse Teile infot, kuidas tseremoonia ajal anda allkirju, vahetada sõrmuseid jne. Edasi jääb fotograafi tseremoonia ametliku osa juurde. Pildistatakse teie külalised, teie, allkirjastamine, sõrmuste vahetamine jne. Lõpuks fotod õnnitlustest, noorpaarist ja lõpetuseks perepildid ja ühine grupipilt.

[/ cudazi_column]

Soovita

Digipakett hinnaga 65 €

See pakett sisaldab kõiki pildistatud faile jpg. formaadis ja originaalsuurused . Failidele on tehtud säri ja värvusparandused. Kunstilisi tööd ja paberfotosid ei sisalda digipaketti. Töö üleandmine toimub vastavalt kokkuleppele DVD plaadil, internetis või välisel andmekandjal. Kuna uued seadmed ei sisalda CD-plaati, võite saada ka mälupulgal mahuga 16 GB hinnaga 10 €. Võtete arv ei saa kunagi päris täpselt ette määratleda, kõik sõltub teisest ja külaliste arvust jne …

[/ cudazi_column]


 

Faili tellimuse
hind ei sisalda , ostes kõikidele failidele hind 37 €.
Originaalfaile säilitatakse 1 aasta.

Pildipakett sisaldab fotod paberkandjal.
Pakett ei sisalda faili. Vajad võite hiljem välja osta.

[/ cudazi_column]

Mida suurema pildipaketi tellida, seda rohkem fotograaf pildistab ja seda suurem piltide valik saab olema teie pildigaleriis, kust fotosid tellite.

Fotod laaditakse üles veebikeskkond www.pildipood.ee salasõnaga kaitstud galeriisse.

[/ cudazi_column]

Galerii on aktiivne kolm kuud. Selle aja jooksul võite korduvalt galeriist pilte tellida. Jagage pildigalerii salasõna ka sõpradele ja sugulastele.

Vaata näidisgaleriid siit
http://www

[/ cudazi_column]